Rozwój osobisty – COACHING

Czym jest coaching ???
Jest to pytanie, które BARDZO często słyszę od ludzi... Odpowiedź nie jest taka oczywista ponieważ większość osób, firm lub szkół definiuje go inaczej.

Po 7 latach doświadczeń w branży rozwoju osobistego podzielę się z Wami moimi przemyśleniami w tej kwestii 🕵️‍♂️

Uważam, że coaching to rozwijanie potencjału tkwiącego w ludziach, często głęboko ukrytego. Stwarzanie im przestrzeni do bezpiecznej rozmowy na temat swoich marzeń, które w czasie spotkań coachingowych sami zamieniają w realne cele wraz z planem wdrożenia. Jest to również indywidualna praca nad barierami i ograniczającymi przekonaniami, które często są pewnego rodzaju hamulcem przed wprowadzeniem zmiany w życiu lub biznesie. Wszystko to zorientowane na przyszłość oraz "tu i teraz", bez oceniania człowieka i dogłębnej analizy przeszłości, a wszystko to odbywa się w bardzo partnerskiej-równej relacji. Coach zadaje pytania i z uwagą słucha odpowiedzi ponieważ jednym z głównych założeń w coachingu jest to, że klient nosi w sobie wszystkie odpowiedzi i jest w stanie wypracować pomysły na rozwiązanie nawet najtrudniejszych dla siebie spraw. Coaching to seria spotkań gdzie najwięcej dzieję się między sesjami kiedy klient wprowadza w życie wypracowane podczas spotkań plany na zmianę.

Jednorazowa sesja rozwoju osobistego - cena: 246 zł.

5 sesji rozwoju osobistego(cena regularna 1230zł.). W tym pakiece 20% TANIEJ - cena promocyjna 984 zł.  Oszczędzasz 246,00 zł!

10 sesji (cena regularna 2460zł.) rozwoju osobistego - W tym pakiecie 40% TANIEJ cena promocyjna 1476 zł. Oszczędzasz 984,00 zł!

Zachęcam do skorzystania z darmowej sesji próbnej, po której zrozumiesz jak działa coaching, jakie korzyści przynosi oraz na ile taka forma pracy rozwojowej jest dla Ciebie.
Pozdrawiam i zapraszam serdecznie do kontaktu 534 943 966.
Paweł Sutowicz ✍

email: pawel.sutowicz@csic.pl

ZAPRASZAMY