Rozwój osobisty – COACHING

Czym jest coaching ???

Sesje coachingowe to intensywna forma pracy w formule jeden na jeden. Są one katalizatorem zmian, które wpierają klienta w wyznaczaniu celu, zaplanowaniu działań i radzeniu sobie z przeszkodami, jakie mogą stać na drodze do osiagnięca wyznaczonego punktu. To właśnie coaching , jako narzędzie rozwoju osobistego dodaje odwagi i przyśpiesza pojawienie się widocznych efektów własnej pracy w wyranym obszarze.

Jako coach specjalizuję się w obszarach: life coachingu, biznes coachinu i treningu mentalnego.

Nie zależnie jednak od obszaru w którym pracuję, najważniejszy jest dla mnie klient. To jego oczekiwania i cele jakie sobie wyznaczy, są dla mnie najwazniesze. W coachingu relacja coach  klient, jest partnerska. Działam zgodnie ze standardami promowanymi przez International Coach Federation.


PAKIET- TWÓJ ROZWÓJ - 8 tygodni GOACHINGOWEJ PRZYGODY Z ROZWOJEM OSOBISTYM LUB BIZNESOWYM

W pakiecie otrzymasz:

- badanie stylów zachowań DISC D3- otrzymasz raport ( 36 stron o TOBIE !), dowiesz się jakie są Twoje automatyczne style zachowań, jakimi wartościami się kierujesz, jakie są Twoje role zespołowe, co Cię motywuje oraz jak to wszystko wykorzystać w rozwoju osobistym lub biznesie,

- 8 godzinnych sesji coachingu/mentoringu rozwojowego

-dostęp do zamkniętej grupy na Face Booku (tylko dla moich klientów, będziesz mógł/mogła czerpać tam inspirację, zadawać pytania oraz dzielić się własnymi przemyśleniami,

-jeden telefon "interwencyjny" w trakcie procesu

- jedna grupowa, zdalna sesja MasterClass z 3 innymi uczestnikami procesów rozwojowych,

Zanim podejmiesz decyzję zapraszam Cię na pierwszą rozmowę próbną, na której dowiesz się czym jest coaching, jakie są warunki finansowe, doświadczysz procesu oraz przepracujesz konkretny, ważny dla Ciebie temat. Będziesz również miał/a możliwość poznać mnie bliżej oraz mój styl prowadzenia coachingu.

Coaching odbywa się "zdalnie" przez telefon, Skype lub inne narzędzia do komunikacji na odległość. Jest to obecnie jeden z najbardziej powszechnych i efektywnych sposobów pracy rozwojowej. Uczestnicy doceniają taką formę pracy ze względu na dużą elastyczność oraz oraz możliwość wsparcia w każdym miejscu bez względu na odległość.

Zapraszam do kontaktu 534 934 966

Paweł Sutowicz

ZAPRASZAMY