Konsultant HR, trener

Partner w projekcie: SZTUKA PREZENTOWANIA I TWORZENIA SLAJDÓW

Specjalizacja trenerska: Szkolenia handlowe i menedżerskie, HR, obsługa klienta prezentacje

Z zamiłowania i wykształcenia HR. Od prawie 10 lat pracuje dla biznesu zajmując się kompleksowo obszarem dotyczącym personelu. Od 5 lat związany ze światowym koncernem kosmetycznym, gdzie m.in. uczestniczył w otwarciu międzynarodowego centrum dystrybucji i wdrażał procedury personalne. Posiada bardzo duże doświadczenie zarówno w prowadzeniu prezentacji dla różnorodnych grup, jak i rekrutacji .

Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu technik prezentacji oraz rekrutacji i selekcji.

Motto: Każdy z nas ma talent, który można wykorzystać, by stworzyć i przeprowadzić doskonałą prezentację. To nie temat wystąpienia, a przygotowanie i pasja prezentera decydują o sukcesie.

Wykształcenie:

Absolwent Akademii Ekonomicznej w Katowicach i studiów podyplomowych z psychologii zarządzania personelem na Uniwersytecie Warszawskim.

Certyfikowany trener Akademii Trenerów Biznesu Kontrakt OSH.

Certyfikacja brytyjskiego Chartered Institute of Personnel and Development.

Certyfikowany międzynarodowo przez Thomas International Ltd. z zakresu stosowania analizy profilu osobowego APOs.

O sobie:

Interesują mnie ludzie i sposoby w jakie wchodzą ze sobą w różnorodne relacje, zarówno w biznesie jak i prywatnie. Mam to ogromne szczęście spotykać w swoim życiu ludzi, których mogłem podziwiać i od których mogłem się uczyć. Szkolenie innych pozwala mi czerpać satysfakcję z dzielenia się wiedzą i doświadczeniem oraz utrzymuje mnie w dążeniu do nieustannego rozwoju.