Trener biznesu, coach ICF, trener mentalny, handlowiec, właściciel CSIC, certyfikowany konsultant DISC D3 – (Certified Behavioral Consultant). Posiada 9 lat doświadczenia coachingowego i trenerskiego (doświadczenie trenerskie: ponad 1 000 dni szkoleniowych).

Sport mental coach-International Coaching Federation.

Specjalizacja trenerska: warsztaty sprzedażowe i szefowskie, komunikacja w firmie, obsługa klientów, coaching, trening mentalny dla sportowców.

Wykształcenie:

Certyfikowany trener Akademii Trenerów Biznesu Kontrakt OSH.

Uczestnik Studium Zawodowego Coacha Biznesu NOVO. Kursy: COACH BIZNESU i PROFESJONALNY COACH – łącznie 147 godzin praktycznej rozwoju umiejętności coachingowych . Akredytacja: ACTP Accredited Coaching Training Program-International Coaching Federation.

Posiada międzynarodowy certyfikat konsultanta DISC D3 oraz uprawnienia do stosowania narzędzia diagnostycznego służącego do badania indywidualnych stylów zachowań ludzi, ukrytych motywatorów oraz ról zespołowych.

Absolwent studiów podyplomowych Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie: PSYCHOLOGIA BIZNESU DLA MENEDŻERÓW z akredytacją EQUIS (European Quality Improvement System) oraz kierunku: ZARZĄDZANIE LUDŹMI W FIRMIE.

Ukończył specjalistyczny program studiów podyplomowych dla kadry zarządzającej w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie na kierunku: LIDER BIZNESU.

Ukończył kurs coachingu Jenny Rogers, autorki bestselerowej książki "Coaching".

Posiada certyfikat międzynarodowej koncepcji do pracy z metaforą i obrazem Points of You The Coaching Game" akredytowanego przez ICF (International Coach Federation).

Kompetencje biznesowego coachingu narzędziowego zdobył w Grupie Szkoleniowej KONTRAKT OSH.

Studia wyższe magisterskie ukończył na Uniwersytecie Humanistyczno - Przyrodniczym im. Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku: fizjoterapia.

Absolwent dziennego pomaturalnego studium Akademii Świętokrzyskiej im. Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku: Ratownictwo Medyczne.

Posiada pełne uprawnienia do pracy nauczycielskiej, ukończył kurs pedagogiczny ( 420 godz. : psychologia, pedagogika, metodyka nauczania) na Politechnice Świętokrzyskiej w Kielcach.

Doświadczenie:

Od maja 2012 prowadzi własną działalność szkoleniowo-consultingową, w której odpowiada za sprzedaż, badanie potrzeb szkoleniowych, projektowanie i prowadzenie warsztatów z zakresu psychologii komunikacji, sprzedaży i obsługi klientów oraz zarządzania ludźmi w firmie. Prowadzi indywidualne wsparcie coachingowe dla biznesu oraz w obszarach rozwoju osobistego i efektywności w sporcie.

Od czerwca 2018 trener mentalny-Korona Handball – PGE Superliga Kobiet.

Od września 2019 trener mentalny AZS Społem Kielce - pierwsza liga piłki ręcznej mężczyzn.

Od 2015-2017 Wykładowca w Studium Trenerów i Coachów Uczelni Łazarskiego w Warszawie.

Od  2012 do 2017 roku trener w firmie ubezpieczeniowo-inwestycyjną FMG INTERNATIOMAL S.A. największym w Polsce partnerem MetLife Amplico. Odpowiedzialny jest za projektowanie i prowadzenie warsztatów szkoleniowych dla agentów w obszarach sprzedaży oraz dla kadry kierowniczej z zakresów: zarządzania zespołem oraz coachingu indywidualnego z pracownikami.

Od stycznia 2011 do grudnia 2017 trener rozwoju osobistego (przeprowadził ponad 4600 godz. indywidualnych oraz grupowych sesji z zakresu rozwoju osobistego oraz coachingu kariery).                       

Od 2010 do stycznia 2014 partner Grupy Szkoleniowej KONTRAKT OSH -mobilny handlowiec, trener, konsultant, coach. Odpowiedzialny za badanie potrzeb szkoleniowych, projektowanie warsztatów, prowadzenie zajęć oraz sprzedaż szkoleń. Specjalizował się w szkoleniach z zakresu: sprzedaży, obsługi klienta, umiejętności szefowskich oraz coachingu.

Od 2004 w branży sportowej i fitness: menedżer, trener personalny, instruktor fitness, właściciel Centrum Terapii Holistycznej RehFit.

Przez dwa lata koordynował Świętokrzyski Klub Trenerów Biznesu Stowarzyszenia Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK z Krakowa.

Sam o sobie:

Jestem sportowcem, od lat trenuję sztuki walki, kolarstwo górskie i sporty siłowe. Uwielbiam wyprawy w góry, pasjonuję się psychologią, fotografią oraz sportami motorowymi - enduro i motocross.

Kontakt : 534 934 966