Anita Mansfeld

Trener, coach ICF. W przeciagu ostatnich dwudziestu lat pracowała m.in. w międzynarodowych koncernach tj. Auto World of America Ltd,  ING Group, Abbott Laboratories Poland oraz rodzimych firmach szkoleniowych np: Grupa Szkoleniowa Kontrakt SBL, Westhill Consulting i wiele innych. Była przedstawicielem, sprzedawcą i kupcem, managerem i trenerem w branżach: motoryzacyjnej, finansowej, farmaceutycznej, telekomunikacyjnej i szkoleniowej. Zdobyła doświadczenie zawodowe m.in.: w sprzedaży oraz prowadzeniu szkoleń, projektów rozwojowych, rozmów coachingowych; w negocjacjach handlowych i kupieckich; w rekrutacji;  w zarządzaniu firma i projektem; w zarządzaniu ludźmi; w zarządzaniu sprzedażą; w zarządzaniu zmiana; w obsłudze klienta; w rozwiązywaniu konfliktów. Była liderem sprzedaży projektów szkoleniowych i rozwojowych,  pracując dla Grupy Szkoleniowej Kontrakt SBL.

Prowadzi warsztaty z negocjacji handlowych, negocjacji w organizacji, negocjacji nastawionych na współprace, komunikacji interpersonalnej, asertywności, efektywnej współpracy, coachingu pracownika, coachingu jako formy zarządzania, szefowania, procesu grupowego, autoprezentacji, zarządzania: zmiana, czasem, stresem, motywacja, wartościami. Specjalizuje się w prowadzeniu coachingu indywidualnego oraz grupowego narzędziowego, przede wszystkim coachingu według standardów ICF.

Prowadziła warsztaty umiejętności m.in. dla Uniwersytet Jagieloński, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach oraz Hyundai Motor Poland, Kia Poland, Ford Poland, Carservis, Allianz Polska, Deutsche Bank, PKO BP, ING Bank, Jastrzębska Spółka Węglowa, ArcelorMittal, Profarb, LNG Silesia, Meble Black Red White, Cyfra Plus.

Posiada międzynarodową licencję zawodową Associate Certified Coach ACC wydaną przez ICF International Coach Federation oraz certyfikat  Trenera Biznesu Polskiej Szkoły Trenerów Biznesu Kontrakt OSH w Warszawie. Jest dyplomowanym specjalistą ds. Administracji i Zarządzania? Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Zarzadzania Firma Akademii Ekonomicznej w Katowicach, magistrem Socjologii Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Slaskiego w Katowicach.

tel. 530 200 409

mail: anita.mansfeld@csic.pl