Dariusz Stanko

Trener freelancer, Międzynarodowy Coach ICC, nr lic: 2935

Specjalizacja trenerska:

Specjalizuję się w opracowywaniu i prowadzeniu szkoleń z zakresu komunikacji  interpersonalnej, negocjacji, mediacji, asertywności, rozwiązywania konfliktów, umiejętności menadżerskich i coachingu. Realizuję również szkolenia dla trenerów z zakresu prowadzenia szkoleń aktywnymi metodami warsztatowymi. Jestem aktywnym coachem, supervisor?em i opiekunem klientów. Posiadam też wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem w rozproszonej strukturze.

Wykształcenie:

11.2007:

09.2007:

2006 ? 2007:

 

1991 ? 1995:

 

1989 ? 1991:

Międzynarodowy certyfikat Coach ICC, nr lic: 2935

Certyfikat Coacha Narzędziowego i Trenera Biznesu Kontrakt-OSH, nr lic: 009

Studia podyplomowe na SWPS w Warszawie

Kierunek: Praktyczna Psychologia Społeczna

Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Zielonej Górze

Wydział Matematyki, Fizyki i Techniki, kierunek: Dydaktyka

Studium Nauczycielskie w Legnicy, specjalność: Dydaktyka

 

Doświadczenie:

od 2002:

 

 

 

 

 

1994 2002:

 

1991  1993:

Jestem freelancerem współpracującym m.in. z: Coach.pl, Ośrodek Negocjacji KONTRAKT, Grupa Szkoleniowa Kontrakt-OSH, Training Partners, Westhill Consulting, Grupa Szkoleniowa HALIBUT, Centrum Szkoleń i Coachingu, Szefowanie 3.0, Instytut Szefowania.

Współtworzyłem, byłem współwłaścicielem i wykładowcą w Polskiej Szkole Trenerów Biznesu ?KONTRAKT? w Warszawie. Jestem też wykładowcą na SWPS Wrocław (Negocjacje w biznesie i życiu społecznym), SWPS Poznań (Akademia HR) oraz na Uczelni Łazarskiego w Warszawie (Szkoła Trenerów i Coachów).

praca dla międzynarodowych korporacji w strukturach sprzedaży i szkoleń (Stollwerck Polska, Alima Gerber, Carlsberg Polska)

Zespół Szkół Budowlanych w Legnicy na stanowisku nauczyciela przedmiotów   zawodowych.

Publikacje:

Brałem udział w nagraniu zestawu multimedialnego: Skuteczne handlowanie. Jak budować współpracę z klientem i odważnie windykować należności?, gdzie współprowadziłem warsztat szkoleniowy obrazujący cały proces sprzedaży ? od nawiązania kontaktu, przez trudne sytuacje negocjacyjne, aż po odbiór należnych pieniędzy.

Więcej o mnie na profilu Linked In https://pl.linkedin.com/in/dariusz-stanko-coach-icc-90b3b377