Świętokrzyski Klub Rozwoju Umiejętności Biznesowych

 Wierzymy, że w każdym drzemie ogromny potencjał ! Chcemy wspierać Cię w drodze Twojego rozwoju osobistego i biznesowego podczas cyklicznych spotkań Klubu rozwoju CSIC w Kielcach tak aby maksymalnie zwiększyć efektywność w obszarach Twoich TALENTÓW. Zależy nam aby zaprosić na spotkania ciekawych, ambitnych ludzi, interesujących się tematyką psychologii zmiany i biznesu.


Spotkania będą odbywać się raz w miesiącu w formie warsztatów umiejętności w godzinach od 17:30 do 20:30


Wartością dodaną spotkań będzie integracja po każdym z warsztatów gdzie bliżej poznasz wspaniałych ludzi zainteresowanych tematyką psychologii biznesu 🙂


Na każdym z warsztatów dostaniesz porcję praktycznej wiedzy, którą będziesz mógł/mogła wdrożyć od razu w swoją praktykę biznesową.
Kolejne  spotkanie już w czwartek 15 grudnia 2022 w siedzibie Targów Kielce na ul. zakładowej 1. 


MENTORING w Biznesie jako doskonałe narzędzie prowadzenia pracownika.

Opis warsztatu
Warsztat kierowany jest do osób, które na co dzień „prowadzą”, uczą 
i rozwijają innych, przekazują swoją wiedzę i doświadczenie podopiecznym, współpracownikom czy też klientom lub w swoich organizacjach myślą o wprowadzeniu skutecznej metody uczenia innych. Ponadto wszyscy Ci, którzy myślą o tym, by przekazywać swoją wiedzę, umiejętności i doświadczenie innym, powinni poznać tę metodę rozwoju. Być może jesteś osobą, która myśli o rozwoju określonych kompetencji – wówczas dobrym pomysłem będzie praca z mentorem. Na warsztacie odpowiesz sobie na pytanie: czy warto mieć mentora?

Podczas warsztatu uczestnicy, na podstawie doświadczeń prowadzącego, dowiedzą się czym jest mentoring i jak wykorzystywać tę metodę w rozwoju innych. Przekonamy się kto i kiedy powinien wykorzystywać mentoring, jakie korzyści daje ta metoda rozwoju zarówno dla mentora jak i mentee.

Warsztat poprowadzi:
Grzegorz  DOBEK

Specjalista w dziedzinie budowania i zarządzania zespołami sprzedaży. Od 20 lat zajmuje się szeroko pojętą sprzedażą, zaś ostatnie 16 to praca stricte menedżersko – szkoleniowo – mentorska. Absolwent kilkudziesięciu szkoleń menedżerskich i mentorskich. Certyfikowany trener wewnętrzny. Systematycznie prowadzi szkolenia zarówno twarde (produkt, proces) jak i miękkie (sprzedaż, rozwój osobisty), aktywnie pracuje z Klientami. Doświadczenie na różnych szczeblach (handlowiec, doradca klienta, menedżer, dyrektor). Prezes zarządu Stowarzyszenia Mentorów PROMENTOR.

Symboliczna cena warsztatu to tylko 150 zł. !
Liczba uczestników jest ograniczona i wynosi maksymalnie 20 os.
Jeżeli jesteś zainteresowany/a zadzwoń po więcej informacji 534 934 966 🙂


Kup bilet na : https://app.evenea.pl/panel/moje-wydarzenia/podglad/?ID=302543

ZAPRASZAMY

Paweł Sutowicz i Sławomir Młynarczyk

 


 

Archiwum:
Listopad 2022
 Tematem warsztatu jest wprowadzenie do szkolenia: Balans Życiowo-zawodowy jako kluczowy czynnik do efektywności w biznesie.
Grupa docelowa: Właściciele firm, specjaliści HR, menadżerowie zarządzający pracownikami i wszyscy planujący swój rozwój kompetencji szefowskich, którzy chcą świadomie budować zespoły, rozwijać, wpływać na jakość pracy pracowników, ich zaangażowanie i osiągane wyniki.
Trener prowadzący: Paweł Sutowicz
https://csic.pl/team-view/pawel-sutowicz/