Zespół


 


 

Paweł Sutowicz

Trener biznesu, coach ICF – International Coach Federation, trener mentalny sportowców, handlowiec, właściciel Centrum Szkoleń i Coachingu.

 

Konsultant psychoterapii pozytywnej z międzynarodową akredytacją WAPP.

 

Certyfikowany konsultant DISC D3 – (Certified Behavioral Consultant) oraz Konsultant Talent Reflect. 

Posiada 11 lat doświadczenia coachingowego i trenerskiego.

 


Specjalizacja trenerska: warsztaty sprzedażowe i szefowskie, komunikacja w firmie, obsługa klientów, coaching, trening mentalny dla sportowców.


 

Ukończył Studium profesjonlnego coacha NOVO – kurs zaawansowany PCC (Professional Certified Coach program – International Coach Federation).


Studium Zawodowe Coacha Biznesu NOVO – akredytacja: ACTP Accredited Coaching Training Program-International Coach Federation.


 

Certyfikowany trener Akademii Trenerów Biznesu Kontrakt OSH.


 

Absolwent studiów podyplomowych Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie: Psychologia biznesu z akredytacją EQUIS (European Quality Improvement System) oraz kierunku: Zarządzanie ludźmi w firmie. 


 

Ukończył specjalistyczny program studiów podyplomowych dla kadry zarządzającej w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie na kierunku: Lider biznesu.


 

Wrocławski Instytut Psychoterapii – Transkulturowa Psychoterapia Pozytywna.


 

Ukończył kurs coachingu u Jenny Rogers, autorki bestselerowej książki “Coaching oraz posiada certyfikat międzynarodowej koncepcji do pracy z metaforą i obrazem Points of You The Coaching Game” akredytowanego przez ICF (International Coach Federation).


 

Kompetencje biznesowego coachingu narzędziowego zdobył w Grupie Szkoleniowej Kontrakt OSH.


 

Studia wyższe magisterskie ukończył na Uniwersytecie Humanistyczno – Przyrodniczym im. Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku: fizjoterapia.


Absolwent dwuletniego dziennego pomaturalnego studium Akademii Świętokrzyskiej im. Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku: Ratownictwo Medyczne.


Posiada pełne uprawnienia do pracy nauczycielskiej, ukończył kurs pedagogiczny (420 godz.: psychologia, pedagogika, metodyka nauczania) na Politechnice Świętokrzyskiej w Kielcach.


 

Od maja 2012 prowadzi własną działalność szkoleniowo-consultingową, w której odpowiada za sprzedaż, zarządzanie ludźmi, marketing, badanie potrzeb szkoleniowych oraz projektowanie i prowadzenie warsztatów z zakresu psychologii komunikacji, sprzedaży i obsługi Klientów oraz zarządzania ludźmi w firmie. Prowadzi indywidualne wsparcie coachingowe dla biznesu oraz w obszarach rozwoju osobistego i efektywności w sporcie.

 

Od czerwca 2018 -2019 trener mentalny – Korona Handball – PGE Superliga Kobiet.

 

Od września 2019 trener mentalny AZS Społem Kielce – pierwsza liga piłki ręcznej mężczyzn.

 

Od 2015-2017 Wykładowca w Studium Trenerów i Coachów Uczelni Łazarskiego 
w Warszawie.

 

Od 2012 do 2017 roku trener w firmie ubezpieczeniowo-inwestycyjnej FMG INTERNATIOMAL S.A. największym w Polsce partnerem MetLife Amplico. Odpowiedzialny za projektowanie i prowadzenie warsztatów szkoleniowych dla agentów w obszarach sprzedaży oraz dla kadry kierowniczej z zakresów: zarządzania zespołem oraz coachingu indywidualnego z pracownikami.

 

Od stycznia 2011 do grudnia 2017 trener rozwoju osobistego (przeprowadził ponad 4600 godz. indywidualnych oraz grupowych sesji z zakresu rozwoju osobistego oraz coachingu kariery).

 

Od 2010 do stycznia 2014 partner Grupy Szkoleniowej Kontrakt OSH – mobilny handlowiec, trener, konsultant, coach. Odpowiedzialny za badanie potrzeb szkoleniowych, projektowanie warsztatów, prowadzenie zajęć oraz sprzedaż szkoleń. Specjalizował się w szkoleniach z zakresu: sprzedaży, obsługi klienta, umiejętności szefowskich oraz coachingu.

 

Od 2004 w branży medycznej, sportowej i fitness: menedżer, trener personalny, instruktor fitness, fizjoterapeuta, właściciel Centrum Terapii Holistycznej.

 

Przez dwa lata koordynował Świętokrzyski Klub Trenerów Biznesu Stowarzyszenia Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK z Krakowa.

 

Więcej informacji na Linkedin: https://www.linkedin.com/in/pawełsutowicz/

 

Zapraszam do kontaktu, chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Tel: +48 534 934 966.

Email : pawel.sutowicz@csic.pl

 


 

 

 

Iwona Hołod

Trener, konsultant, coach.

 

Z wykształcenia jest Filozofem, Trenerem i Coachem. Swoje pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywała w dużych firmach usługowo-doradczych, jako Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta. Następnie pełniła funkcję Kierownika zespołów Sprzedaży, Obsługi Klienta i Call Center, a także była Trenerem Wewnętrznym w dużej korporacji. Pracowała w firmach consultingowych, gdzie pełniła funkcję Konsultanta HR oraz Kierownika ds. Sprzedaży i Marketingu, koordynując sprzedaż dla dużych i małych firm oraz działania na styku sprzedaży i marketingu, wpływając na ich efektywność.

 

Główny obszar specjalizacji, to działania związane z obsługą Klienta, Call Center oraz kompetencjami menedżerskimi, a także rozwój osobisty i psychologia sportu. Pasjonuje się podnoszeniem jakości obsługi Klienta w oparciu o Customer Experience

Prowadziła szkolenia i warsztaty dotyczące podnoszenia jakości obsługi Klienta, wsparcia sprzedaży oraz szkolenia produktowe. Opracowywała szkolenia dotyczące podniesienia jakości obsługi Klienta i zasad obsługi w Call Center. Prowadziła sesje coachingowe oraz megacoachingowe dla kierowników.

Jest także dziennikarzem motoryzacyjnym i akredytowanym dziennikarzem Formuły 1.

Odbyte szkolenia i wykształcenie, to m.in.:

 

Uczelnia Łazarskiego – studia podyplomowe „Trener i coach” (170 godz.)

Uniwersytet Warszawski – kurs kompetencji trenerskich „Train The Trainer” (60 godz.)

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie – ukończone studia magisterskie na kierunku Filozofia

„Foundations – zasady i techniki sprzedaży Sandler Selling System”

„Negocjacje nastawione na współpracę – Jak rozwiązywać konflikty” – Kontrakt OSH

„Najlepsze praktyki obsługi Klienta przez telefon” 
„Psychologia Szefa – Szef to zawód część 1” – Kontrakt OSH

„Psychologia Szefa – Szef to zawód część 2” – Kontrakt OSH 

„Coaching” – Kontrakt OSH

„Procesy biznesowe w organizacji” – Centrum Szkoleniowe CTPartners 

“Przywództwo Wyższego Stopnia” – Brian Tracy International

„Sprzedaż przez telefon – zwalczanie obiekcji, badanie obiekcji (pytania), zamykanie/domykanie sprzedaży/finalizacja”

„Specjalista ds. obsługi klienta-doskonalenie”– sprzedaż telefoniczna , klient indywidualny, cykl aktywności klienta

„Specjalista ds. obsługi klienta-wdrożenie” – sprzedaż bezpośrednia, 5 kroków sprzedaży

 

 

 

 


 

 

 

Młynarczyk Sławomir Szymon

Trener sprzedaży, mentor,coach,menager, przedsiębiorca

 

Absolwent Międzynarodowego Kursu Mentorów „Promentor”

Absolwent Akademii Trenerów Sprzedaży Development-Partners

Magister ekonomii Politechniki Radomskiej o specjalizacjach – ekonomika i organizacja handlu i usług, polityka gospodarcza i strategiaprzedsiębiorstw

Członek Stowarzyszenia Mentorów Promentor. V-ce prezes Fundacji Green Planet 2050

Były członek Stowarzyszenia Konsultantów i Trenerów Zarządzania „MATRIK”, były koordynator Świętokrzyskiego Klubu Trenerów Zarządzania „MATRIK”,

Od 2000 roku funkcjonuje w strukturach sprzedaży, ponad 7 lat na stanowiskach kierowniczych
w branży gastronomicznej, budowlanej, komputerowej, sportowej, odzieżowej , higieny czystości
i innych.

Od 2010 roku zarządza firmą szkoleniową , projektuje i prowadzi warsztaty oraz szkolenia. Przeprowadzone ponad 4,5 tys. godzin szkoleniowych.

Żonaty, ojciec syna Marcela. Pasją Sławka jest triathlon, kolarstwo szosowe i MTB, bieganie – maratony, ponadto dobra kuchnia – gotowanie, ekonomia, psychologia – sprzedaży, organizacja

 


Szymon Grzegorczyk

 

Trener Biznesu / Konsultant

 

Z wykształcenia jest Informatykiem , ale od początku swoją przygodę zawodową związał ze sprzedażą oraz zarządzaniem. Wiedze zdobytą na studiach przekłada na sali gdzie chętnie wykorzystuje nowinki technologiczne oraz innowatorskie oprogramowanie. Szkoli z obsługi klienta, Call Center oraz kompetencji menadżerskich. Pracował dla Philip Morris , Orange Polska oraz Notus Finanse.  Prywatnie mąż , ojciec oraz pasjonat Brazylijskiego Jiu Jitsu. 

Politechnika Świętokrzyska – Edukacja Techniczno Informatyczna

Wyższa Szkoła Europejska – Studia Podyplomowe E-marketing

Grupa Set – Kurs Trenera Biznesu

Supervisor Academy

Szkolenie Nps

Szkolenie Introduction Nowego Pracownika

Szkolenia Generowanie Leadów

Szkolenie o co Ci chodzi? Sztuka porozumienia z każdym

Szkolenie „Sprzedaż Najważniejsza umiejętnośc przyszłości” – Mateusz Grzesiak


 

 

Dariusz Stanko

 

Specjalizuje się w opracowywaniu i prowadzeniu szkoleń z zakresu komunikacji interpersonalnej, negocjacji, mediacji, asertywności, rozwiązywania konfliktów, umiejętności menadżerskich i coachingu. Realizuje również szkolenia dla trenerów z zakresu prowadzenia szkoleń aktywnymi metodami warsztatowymi.

 

Jest coachem, supervisorem i opiekunem Klientów. Posiada też wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem w rozproszonej strukturze.

 

Międzynarodowy certyfikat Coach ICC, nr lic: 2935

Certyfikat Coacha Narzędziowego i Trenera Biznesu Kontrakt-OSH, nr lic: 009

Studia podyplomowe na SWPS w Warszawie

Kierunek: Praktyczna Psychologia Społeczna

Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Zielonej Górze

Wydział Matematyki, Fizyki i Techniki, kierunek: Dydaktyka

Studium Nauczycielskie w Legnicy, specjalność: Dydaktyka

 

 

Agnieszka Pietras

 

Trener, coach.

Szkolenia handlowe i menedżerskie, obsługa klienta, coaching.

 

Certyfikowany trener “Akademii Trenerów Biznesu” Kontrakt OSH.

Studia magisterskie ukończyła w Wyższej Szkole Ekonomicznej w Warszawie. Absolwent podyplomowych studiów na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie kierunku: “Coaching profesjonalny – metody i praktyka” oraz kierunku: “Zarządzanie kompetencjami pracowników”.

 

Practitioner in the Art of NLP, Business Practitioner in the Art of NLP – Yans Cron Consulting Group sp. z o.o.

Zarządzanie Szkoleniami w Nowoczesnej Firmie – GrupaSET

Train the Trainers (Certyfikat) – Nowe Motywacje

Trening interpersonalny – Grupa TC

Meandry rozmowy kwalifikacyjnej (trening) – Eternal

Doświadczenie zdobywała jako trener, coach i specjalista ds. szkoleń w firmach: GE Money Bank S.A., Millennium Bank S.A., Polkomtel S.A., Polskie Centrum Marketingowe, Kancelaria Rzeczników Patentowych, Idea Bank SA.

 

Pasjonuje się psychologią, rozwojem wewnętrznym oraz edukacją dzieci i dorosłych. Uwielbia wędrówki górskie i literaturę podróżniczą. 

Anita Mansfeld

Trener, coach ICF.

W przeciągu ostatnich dwudziestu lat pracowała m.in. w międzynarodowych koncernach tj. Auto World of America Ltd, ING Group, Abbott Laboratories Poland oraz rodzimych firmach szkoleniowych, np. Grupa Szkoleniowa Kontrakt SBL, Westhill Consulting i wiele innych.

Była przedstawicielem, sprzedawcą i kupcem, managerem i trenerem w branżach: motoryzacyjnej, finansowej, farmaceutycznej, telekomunikacyjnej i szkoleniowej. Zdobyła doświadczenie zawodowe m.in.: w sprzedaży oraz prowadzeniu szkoleń, projektów rozwojowych, rozmów coachingowych, w negocjacjach handlowych i kupieckich, w rekrutacji, zarządzaniu firmą i projektem, w zarządzaniu ludźmi, sprzedażą, zmianą, w obsłudze klienta, w rozwiązywaniu konfliktów. Była liderem sprzedaży projektów szkoleniowych i rozwojowych, pracując dla Grupy Szkoleniowej Kontrakt SBL.

Prowadzi warsztaty z negocjacji handlowych, negocjacji w organizacji, negocjacji nastawionych na współpracę, komunikacji interpersonalnej, asertywności, efektywnej współpracy, coachingu pracownika, coachingu jako formy zarządzania, szefowania, procesu grupowego, autoprezentacji, zarządzania: zmianą, czasem, stresem, motywacją, wartościami. Specjalizuje się w prowadzeniu coachingu indywidualnego oraz grupowego narzędziowego, przede wszystkim coachingu według standardów ICF.

Prowadziła warsztaty umiejętności m.in. dla Uniwersytet Jagieloński, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach oraz Hyundai Motor Poland, Kia Poland, Ford Poland, Carservis, Allianz Polska, Deutsche Bank, PKO BP, ING Bank, Jastrzębska Spółka Węglowa, ArcelorMittal, Profarb, LNG Silesia, Meble Black Red White, Cyfra Plus.

Posiada międzynarodową licencję zawodową Associate Certified Coach ACC wydaną przez ICF International Coach Federation oraz certyfikat Trenera Biznesu Polskiej Szkoły Trenerów Biznesu Kontrakt OSH w Warszawie. Jest dyplomowanym specjalistą ds. Administracji i Zarządzania Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Zarządzania Firma Akademii Ekonomicznej w Katowicach, magistrem Socjologii Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu z nami!