Indywidualne szkolenia i mentoring dla biznesu

Coaching i mentoring biznesowy jest dedykowany dla właścicieli firm i kadry zarządzającej pragnących doskonalić praktyczne umiejętności biznesowe. Podczas indywidualnych sesji lub warsztatów klient otrzymuje zestaw gotowych narzędzia do skutecznego zarządzania oraz motywowania ludzi. Poruszane zagadnienia odnoszą się do indywidualnych oczekiwań uczestnika uwzględniając specyfikę firmy, doświadczenie oraz wyzwania biznesowe.

Głównym celem coachingu biznesowego jest nabycie nowych lub doskonalenie konkretnych umiejętności, zwiększenie elastyczności w działaniu oraz wypracowanie puli niestandardowych reakcji na trudne sytuacje związane z prowadzeniem firmy lub zarządzaniem personelem.

Zanim podejmiesz decyzję zapraszam Cię na pierwszą rozmowę próbną, na której dowiesz się czym jest coaching, jakie są warunki finansowe, doświadczysz procesu oraz przepracujesz konkretny, ważny dla Ciebie temat. Będziesz również miał/a możliwość poznać mnie bliżej.

Coaching/mentoring może odbywać się również "zdalnie" przez telefon, ZOOM lub inne narzędzia do komunikacji na odległość. Jest to obecnie jeden z najbardziej powszechnych i efektywnych sposobów pracy rozwojowej. Uczestnicy doceniają taką formę pracy ze względu na dużą elastyczność oraz oraz możliwość wsparcia w każdym miejscu bez względu na odległość.

Zapraszam do kontaktu 534 934 966

Paweł Sutowicz